Web Analytics Made Easy -
StatCounter

[ STR ] Heuksal - Fire - Force | Glavier Rehberi

Herkese merhaba simdi size genis tecrubelerimle zamanının iki saat kadar sürecegi bir calismaya baslıyorum umarim yardımcı olurum

Başta en az 300k ile bir ong farm kesin yapılmalıdır, sonrasında 3 gap gidilirse rahatça ff olunur.

Ayrıca bu karakter küçümsenicek bir karakter değildir, muhakkak setinizin en kötü itemı +6 olmalıdır, takılar dahil.

110 Level için gereken sp: 3,219,837 [110Glaive - 110Fire - 110Force]

Neden Glavie de Force kullanıyoruz?

Bu sorunun cevabı kolay aslında.. Bildiğimiz üzere son zamanlarda Cold kullanımı glavie üzerinde artmış bulunmakta, fakat force yapıldığı takdirde hem daha fazla vurabilceksiniz hemde defansınız glavie sayesinde bir nebze kuvvetli olacaktır

Ne giymeliyiz?

Ben garmenti öneriyorum, fakat Armor-Protectetor giyen ünlü krallarda var. Siz iki setide deneyerek karar verebilirsiniz, henüz armoru deneme şansım olmadı

Heuksal ile başlıyoruz; BU GÖSTERDİKLERİM İLE 1,292,900 SP TUTMAKTADIR.. 110 LEVELA UPLIYORUZ.

1)YOK- Kesinlikle uplamıyoruz, zevk için tabiki açabilirsiniz fakat tamamiyle gereksiz bir skilldir, ne pvp'de ne de kasarken fazla işe yaradığını söyliyemeyiz..

2)MAX- 1-3-5 mag defans verir ama strlerle savaşırken iş görmez 2 ve 4 e gereksiz demişsin %34 Block ratio veriyor bunu strlere karşı kullanılabilir bence gereksiz değil

3)MAX- Bunun üzerinde konuşmaya bile gerek yoktur kesinlikle max

4)MAX-MAX-MAX- 105 Levelda yeni gelen 3lü stun skiliyle tam bir canavar olucaz Stun skilimizdir.

5)MAX- Canavarı ve ya pvp yaptığınız karakteri ittirmeye yarar.

6)YOK- Uplanması gereksiz gördüğüm combolar, sadece göz boyamaktadır. İlk iki skili 1 kere uplıyarak görebilirsiniz. Ne pvp de ne de pvm de gerekli değildir.

7)MAX- Uzaktan fırlatma skilimizdir. Bunun max olmamasını düşünenler arkadaşlar için bir açıklama gereksinimi duyuyorum. Mesleklerde adamın hpsi çok az kalmıştır kaçıyordur, bu skili attığınız zaman iki kere fırlatıcaktır ve ölme şansı yüksektir, pvp de adam sizi ittirmiştir bu skili atarak critle onu durdurabilir ve ya avantajla başlıyabilirsiniz

8)MAX- Pasif skilimiz, HP mizi artırmaktadır.

Fire ile devam ediyoruz; Bu gösterdiklerim ile 907,580 SP tutmaktadır. 110 LEVELA UPLIYORUZ

1)MAX- El yakma skilimizdir. Kuşkusuz maxlıyoruz

2)MAX- Fire Shield serisi bir çok kişi sp israfı diye gereksiz görülüyor fakat bir çok büyünün tutma şansını aza düşürüyor

3)MAX- Fiziksel hasarımız artıran skilimizi de maxlıyoruz

4)MAX- Büyü savunma gücünü artıran skilimiz, bunuda kuşkusuz maxlıyoruz

5)MAX- Fire Wall skilimiz, kesinlikle gereklidir, wizard-bow-glavie-warior gibileri için işimize yarıyacaktır

6)YOK- Nuke skilidir

7)YOK- Onun yerine npc den pot alın emin olun daha iyi Görünmezleri görmemizi sağlamaktadır

8)MAX- Fiziksel hasarımızı artıran bir pasif bir skildir.

Force a geçelim ; GÖSTERECEĞİM SKİLLER İLE GEREKEN 1,019,357 SP DİR. 110 LEVELA UPLIYORUZ

1)YOK- Kendinize Hp basma skilidir.

Force daki skilller için 1 sıradaki kendimize heal veren skill cok kullanılmayan bir agactır bu yuzden bence gereksizdir. 3 sn pot delayı ve vigor gibi bir olayımız varken bu skill ile zaman kaybetmek bize yarardan cok zarar saglar o skill ile ugrasacagımıza ghost serisi ile adamı gerı ıttırmek daha mantıklıdır. Devamını okuyun neden yok dedigimi anlıyacaksınız

2)MAX- Pot kullanmak yerine bunu kullanmanız daha etkili olur Bu sizin zehir-büyülerinizi yok eder.

3)YOK- Ben maxlamadım fakat siz maxlayabilirsiniz, bu skill alanda kilerin büyü-zehirlerini yok eder.

4)MAX- Bunu isterseniz maxlamayabilirsiniz fakat ben gereksiz buluyorum. Diğer kişilere HP basma skilimizdir.

4)YOK- Bunu isterseniz maxlamayabilirsiniz fakat ben gereksiz buluyorum. Diğer kişilere HP basma skilimizdir. sol üsten karakterinin üzerine tıklarsan kendinede basa bilirsin ve forecenin ilk çıkan healinginden baya fazla Hp veriyor

5)MAX- Res skilimizdir, her zaman iyimser olun FTW da, Eventlarda, çin partilerinde kullanabilirsiniz

6)YOK- Pvp yaparken Hp niz daha çabuk dolabilir ve ya karakterlerinizi kasarken koruma altına alabilirsiniz

Cogu kısı tarafından cember skılı olarak bılınen skılde pvp sırasında ne yazıkkı pek yarar saglamaz cunku sızın kadar dıger rakıp oyuncununda kullanabılecegı bır skılldır.

7)MAX- Büyü skilleri olarak adlandırabiliriz. Pvpde ve isterseniz kasarken kullanabilirsiniz. Neden kırmızı ile işaretledim çünkü o bizim stun skilimiz ve force glaiver kralım diye bağırıyor..

8)MAX- Pasif skilimizdir, MP'mizi artırır.

Konuyu başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
K Fire--Cold--Bicheon 90____Light 30 hakkında Silkroad Online 0