Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Silkroad Hızlı Level (Seviye) Atlama Taktikleri

Bazı yerlerden alıntı yaparak ve biraz da kendi deneyimimi kullanarak böyle bir konu açmaya karar verdim. Umarım işinize yarar.

1. Kasarken mümkün olduğunca herşeyi kapatmaya çalışın, birtek dikmen.org açık kalsın.

2. Evde muhakkak yalnız kalmaya çalışın(küçük kardeşiniz falan varsa dışarıya oynamaya falan gönderin).

3. Aç karna silkroad açmayın, midenizi düşünürken yatarsınız. Her ihtimale karşı evde çokoprens falan bulunsun ve bilgisayar başında yemek yemeyin, klavye, mause hep yağ olur bide onunla uğraşmayın.

4. Derslerinizi bitirdikten sonra silkroadı açın, anneniz gelip silkroad oynarken sizi dövmesin, sizde yatarsınız char da yatar.

5. Oyunda bilmediğiniz birşey var ise, millete sormakla uğraşmayın hemen dikmen.org a girin bize sorun biz cevaplarız.

Bunlar işin şaka kısmıydı tabi. Şimdi gerçek taktikleri açıklıyorum :)

1. Oyunda iken muhakak skillerinizi ayarlayın, örneğin canavar bir combo skilli birde normal vuruşla ölüyorsa siz gidip combo vurduktan sonra yatır, batır yapmayın. Hem öyle yapmanız mp den de sizi zarara sokar.

2. Bir canavar keserken öteki canavar hep hazırda dursun. Yani daha kestiğiniz canavar bitmeden etraftaki diğer canavarlara(size en yakın olanına) vurmak için hazırlanın.

3. Kasarken hareketli bir müzik dinleyin, saçma diyenler olabilir ama gerçekten çok işe yarıyor gaza geliyorsunuz.

4. Bütün bufflarınız basın, gerek yok ben zaten yatmam demeyin ne olur ne olmaz. Ama clericin bufflarıyla fazla uğraşmayın birtek recorvary division ve giant yada party hayvanı keserken bless spell basın.

5. Eğer bardcıysanız yada light skillerini açıyorsanız mutlaka hızlı koşma basın. Biliyorum söylememe gerek yok ama olsun. Ve paranız var ise yahut yüksek lvl iseniz npc den hızlı koşma alın.

6. Lvl atlamak için unique kesinlikle beklemeyin, gidin kasın.

7. Eğer durumunuz var ise gold premium yada silver premium alacağınıza premium plus alın hatta durumunuz daha iyise üstüne sp ticket te açın.

8. Tek çekemediğiniz ve canını çok az bıraktığınız hayvanları daha seri kesebilmek için muhakkak köpek kasın.

9. En önemlisi bütün görevleri yapın.

10. Wizard yada nuker iseniz kesinlikle tek çekebileceğiniz hayvanlarda kasın.

11. Strciseniz de kendinizden 2-3 lvl düşük hayvanları kesin ve örneğin 56 lvl hayvanı 2 vuruşta öldürüyorsunuz 57 lvl hayvanı da 2 vuruşta öldürüyorsunuz, mutlaka 57 lvl hayvanda kasın ve onu araştırın.

12. Gold botlardan arınmış bir yerde kasmanız da çok önemli.

13. Mutlaka akademiye girin, akademinin 2 avantajı vardır, birincisi %10 daha fazla exp ve sp verir, ikincisi 40 lvlden sonra(mezun olduktan sonra) %45 exp puanı verir.

14. 4 lü ptlere girin onlarda %10 exp fazla verir.

15. Wizard yada nukerseniz ve hepsine tek çekiyorsanız, köpekte bir işe yaramıyorsa, mutlaka köpeği bir canavar saldırtın öyle yaparsanız siz en fazla 5 hayvan keserken köpek 1 hayvan keser. Onunla uğraşana kadar ben 5 tane daha keserim demeyin, eliniz alışınca hızlı hızlı yaparsınız zaten.

16. Şehirde dolaşırken de ata binin.

17. Tavşanınız(toplama petiniz) var ise ve çantanız dolduğu için yada silahınız kırıldığı için değilde potunuz bittiği için şehire ışınlanıyorsanız, tavşana da pot koyun.

18. Tavşanınız(toplama petiniz) yok ise ve paraları vesayre kendiniz topluyorsanız, toplamak için tek tek paraların yada itemlerin üstüne tıklamak yerine 'G' ye basın.

19. Pot basmakla uğraşmayın otomatiğe alın.

20. Glavier seniz ilk skillleriniz glavie fırlatma, blader seniz ilk skilliniz blade force seriesden biri, warriorsanız çağırma yada kayma vb. uzaktan yapabildikleriniz olsun.

Umarım işine yarayanlar olur.

Yorum yazmadan çıkanları kınıyorum :)