Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Gamze Erçel Kimdir? Boy, Kilo, Nereli, Yaşı, Burcu, Saç, Göz Rengi ve Sevgilisi

Elvira

Yardimsever
Gamze Erçel

Gamze Erçel, 17 Mart 1992'de Balıkesir'de dünyaya gözlerini açan ve Hande Erçel'in ablası olarak tanınmakta olan başarılı bir Türk oyuncudur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun olduğu bilinmektedir. 2012 yılında bir sinema organizasyonu olan "Miss Face of Cinema" organizasyonuna katılmış ve 1. olmuştur. Daha sonra "Hayat Ağacı" ve "Çılgın Dershane Üniversite" gibi dikkat çekici projelerde de yer aldı. 2016 senesinde en çok izlenen kanal olan Fox TV'de 15 bölüm yayınlanan "Umuda Kelepçe Vurulmaz" dizisinde kendini gösterdi ve Türkiye çapında tanındı. Son birkaç yıl içerisinde malesef annesini kanserden kaybetti. Gamze Erçel Instagram'da oldukça aktif ve 750.000'den fazla takipçisi var. 2019 yılında Caner Yıldırım ile dünya evine girdi. Çiftin çocuğunun adı ise Aylin Mavi'dir. Çocuğuna yakın zamanda kaybettiği annesinin adını verdi. Eğer doğan çocuğu erkek olsaydı, ona hiç düşünmeden Mavi ismini vereceğini tüm basın ile paylaştı.

Gamze Erçel

Gamze Erçel, bütün yoğunluğuna rağmen tüm takipçilerinin yorumlarını oldukça dikkate aldığını belirtti. Olumsuz yorumların motivasyonunu azaltmadığını söyleyerek ağırlıklı olarak olumlu yorumlar aldığını belirtti. Güzelliği hakkında şunları söyledi: "Tek yapmam gereken çok su içmek. Hafif makyaj kullandığım zaman çok güzel oluyorum zaten. Günlük temizlik rutinim yok. Sık sık su içiyorum ve haftada bir kez yüzüme maske yapıyorum."

Gerçek Adı​

Gamze Erçel

Doğum Tarihi​

17 Mart 1992 tarihinde dünyaya geldi.

Burcu​

Balık

Nereli​

Balıkesir, Bandırma

Mesleği​

Oyuncu

Saç Rengi​

Gamze Erçel'in saçları Kahverengi rengidir.

Göz Rengi​

Mavi gözlere sahiptir.

Gamze Erçel

Sevgilisi / Eşi​

Caner Yıldırım ile 2019 yılında dünya evine girdi.

Eğitim​

Çanakkale 18 Mart Üniversitesinden başarılı bir şekilde mezun oldu.

Ailesi​

Ebeveynler: Aylin Erçel (Annesi), Kaya Erçel (Babası)
Kardeşleri: Hande Erçel (Küçük kızkardeşi)

İlk filmi veya dizisi​

İlk kez Hayat Ağacı dizisinde rol aldı.

Gamze Erçel Boy Kilo​

Güzel oyuncu Gamze Erçel'in boyu 169 cm, kilosu ise 55 kg olarak bilinmektedir.

Forum istatistikleri

Konular
159
Kullanıcılar
5
Son üye
Elvira

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.