Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Fire--Cold--Bicheon 90____Light 30 hakkında

Arkadaşlar FİRE 90 COLD 90 BİCHEON 90 Light 30 yapılandırmasını yapan varmı acaba bu yapılandırmayı yapanları gördüm çok sağlam oluyolar diye düşünüyorum şimdi lightın meg bufu var diyeceksiniz ama dediğim bu charı yatırmak çok zor olucak gibime geliyo düşünsenize bi 90 cold 132 phy defans +%53 snow +meg bufu 172 phy bufu ve diğer kalkan bufu üstünede garmnet giydin mi bi nukere yatmak zorrr :S bana bi fikir verin kafam çok yatıyo bu yapılandırmaya...

FİRE 90 COLD 90 BİCHEON 90 LİGTH 30 YAPAN BİRİ VARSA YARDIM PLSS

Cevap: Ben her zaman bu yapılandırmayı savundum zaten lighting gitmelerinin tek sebebi bence hızlı koşma ve kayma fire yapılandırmasının çok vurduğunu herkes kabul ediyor ve parry ratio fazla oluyor evet ama her yerde dodging scrool hemde 10 tane yerlere atılıyor bunu hiç kimse görmüyor sanrıım Peki hiç yerde mag def. 172 inc scrool atan gördünz mü ^^

Ayrıca 100 lvl gelince lighting mag balance'n öyle çokda fazla artacağını tahmin etmiyorum şu anda 17 ve nerdeyse her 7-8 lvle tekabül ediyor uplanması. 100 lvl capta tahminim en fazla % 19 olucak mag balance oranı bu öyle çokda fazla bir rakam değil arkadaslar. Ayrıca 100 lvl nukelerinin havasıda cabası.

ve gelelim en son konuya oyunda en yüksek vuran nuke lightingde
hayır fire'nn 83 lvlde açılan nukesi 90 'a çekildinde aynı çarpanlara varıyor ..Varın gerisini siz düşünün ...

Konuyu başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
K [ STR ] Heuksal - Fire - Force | Glavier Rehberi Silkroad Online 0
K Bicheon Mu Lighting Mi ?? Silkroad Online 0