Web Analytics Made Easy -
StatCounter

En İyi Unique ve PVP Bowmanleri (!YaRDıM!)

Arkadaslar benim kafama takılan birşey var , sizinle paylaşmak istiyorum ,biraz uzun oldu ama eğer ilgilenir ve yardımcı olursanız , düşündüklerinizi bir iki yorum katarak yazarsanız çok sevinicem .. çünkü cidden kafama takıldı ne açacağıma karar veremedim :

Birinci olarak Unique (Shaitan-Lord Yarkan vb.) :

1 iNT 1 STR
2 iNT 1 STR
2 STR 1 iNT
5 STR 1 iNT
5 iNT 1 STR

seçeceğiniz yapılandırmada COLD , FiRE , LiGHT , PACHEON dağılımınıda yazarsanız sevinirim ..

İkincisi de PvP (Kale/Guild Savaşları ve Job =>[öncelikle])

Not:Lütfen yan skill FORCE aç demeyin çünkü FORCE devri bitti malesef .. Sadece Downhang önü atkı savaşlarında işe yarıyor çünkü kimse special pill leri boşa harcamak istemiyo ve debuffları yiyo silmiyo..Ama kale savaşlarında çoğu kişide Holy Spell 2Lv , Fire Wall , Special Pills olcağından pek bi mantığı yok..

1 iNT 1 STR
2 iNT 1 STR
2 STR 1 iNT
5 STR 1 iNT
5 iNT 1 STR

seçenekler gene aynı ve bundada seçeceğiniz yapılandırmada COLD , FiRE , LiGHT , PACHEON dağılımınıda yazarsanız sevinicem , şimdiden teşekkürler , iyi forumlar ..

CEVAP

Ön yargılı davranma sakın. 1:1 hybridler uniqelerde gerçekten iyi olurlar.Hatta forumdada bir kaçkişi vardı. 2:1 de denenmiş bir yapılandırmadır ve gerçektende pvplerde küçümsenmeyecek karakterlerdendir.Ötekiler hakkında bir bilgim yok.Bundan dolayı senden özür dilerim.