Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Dual Axe Warrior / Warlock hakkında..

Arkadaşlar 2 gündür nette girmediğim site,okumadığım yazı, izlemediğim video kalmadı warrior warlock hakkında..

bende kendime bir warrior warlock Açtım ama axe olarak düşünüyordum.. sonradan bi baktım kimse dual axe tercih etmiyor.. ya 2h olup sağlam olucaksın fazla warlock'a bağımlı kalmadan yada 1h yapıp sağlam bir warrior / warlock olucaksın..Axe tercih edilmemesinin sebebi tam olarak nedir anlamıs değilim..

Ayrıca Axe'de bulunan Dual Counter ve Deatly Counter skilleri olmasına rağmen neden tercih edilmiyor..Şimdi neden bu 2 skill derseniz.. Deatly counter,dual counter'in gelişmiş hali.. ve bu skillde.. Abnormal status altında %50 daha fazla vuracağı hatta abnormal statusde ölümcül vuruslar yapılabilceği yazıyor.Warlock'la zaten statusleri veriyoruz, bu skillin işe yarayabileceğini düşünüyorum,ayrıca %50 stun ihtimalide var diğer bi kaç skillin..

Sizinde fikirlerinizi almak istiyorum .. Warrior / warlock dediğimiz zaman sadece 1h'mı olması gerekiyor Shield avantajı icin ??

Cevap

balta+warloc bence iyi olmaz nedenleri kendime göre

baltanın avantajı rakibi bad status efektine sokması bu zaten warlockta var
balta 2 el warlock tek el değişmlerde sorun olabilir.
warlock olduğumuz için cleric savunması yok baltada da savunmasız oluyoruz

bunun için cleric için 2h warlock için 1h daha iyi olur.

ben kendi karakterimde 1h+2h+warlock yapılandırması kullanıyorum. bu saydığım özelliklerden dolayı baltayı açmadım.

ama bu seçim sana bağlı bol stun efektine sahip baltayla warlock gidermi sen karar vereceksin. ama warlock ile etkili bir saldırıda savunması ve saldırı gücü zayıflamış bi rakip için 1h yeterlidir herhalde.

kalkandaki itme özelliğinide unutmamak gerekir. 1h+warlockta bunu avantaj olarak kullanabiliriz

Konuyu başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
K 1h warrior+cleric Silkroad Online 0