Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Char seçiminde yardım!

Arkadaşlar char seçiminde cidden yardıma ihtiyacım var. Şimdi benim istediğim hem pvpde hem unique kesiminde güçlü ve kasması zevkli bir char. Benim tam bugüne kadar kastığım lvl 32 blader'ım vardı ancak bu günkü eventte wizardlar tarafından kapış kapış öldürülüp sadece 3 ticket toplayabildiğim için bırakmaya karar verdim.

Şimdi de yeni char açmak niyetindeyim ama ne açacağıma karar veremiyorum. Aklıma sedece avrupadan 3 char geliyor. 2 hander, x-bow ve wizard. Bunlardan hangisini kasmam daha kolay, oynaması daha zevkli olur? Bunun dışında eğer bildiğiniz bir Çin charı bunlardan daha iyiyse, onu da önerebilirsiniz. Lütfen konuyu es geçmeyin, cevap yazın.

CEVAP

Aslında sende bana benziyorsun herhangi bir şey olduğunda hemen charı kapatıp baska char acma istegi sendede var ben su ana akdar 32 lvl wiz 32 bow ve 32 blade kastım ve 32 bowu bugun olmak üzere bıraktım cünkü 32 ten sonra kasılcak bölgelerde goldbotlar sürüyle oldukları için kasma imkanım olmuo bence sen xbow/bard ac hem unique hemde pvplerde iş görürsün hemde aksarken cook rahat benim bowken tek cekemedigim 4 cekebildiklerime 1 lvl altım tek çekiyodu.

Konuyu başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
K En İyi Unique ve PVP Bowmanleri (!YaRDıM!) Silkroad Online 1
K Nukerde Yardım edin Silkroad Online 1